چگونه در جامپر ثبت‌نام کنم؟

به صفحه‌ی ثبت نام بروید. ۲. نام، نام خانوادگی، و شماره‌ی همراه خود را وارد نمایید. ۳. کد پیامک شده را در بخش مربوطه وارد کنید. ۴. پس از ورود به پنل مدیریتی خود در جامپر، نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام نمایید

برای ثبت‌نام در جامپر، چه مدارکی نیاز است؟

جهت ثبت ‌نام در جامپر، نیاز است تا تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را بارگذاری و سپس  نسبت به تکمیل سایر اطلاعات کسب و کاری مانند آدرس ، نام کسب و کار ، تصاویر درخواستی و ……اقدام و پس  از بررسی و در صورت تایید مشخصات هویتی و کبی و کاری شما توسط واحد امور مشتریان جامپر، نتیجه به همان ایمیلی که  ثبت کرده‌اید ارسال یا sms می‌شود.

چگونه صفحه اینترنتی کسب و کار خود را ببینم ؟

همانطور که میدانید جامپر به عنوان یک پلتفرم حامی کسب و کار های خرد ، اطلاعات شما را به شرکت پیام اول شهر اینترنتی تهران که در واقع مرجع اصناف و معرفی مشاغل کشور است ارسال و صفحات مرتبط با کسب و کار شما با توجه به نوع پکیج انتخابی روی سایت های این شرکت به آدرس های https://payameavval.net/ و http://iranint.com/ ایجاد میگردد .

مزیت پکیج طلایی نسبت به بنزی و نقره ای چیست ؟

در این پکیج علاوه بر تمامی خدمات برنزی و نقره ای برای فروشگاه شما درگاه مستقیم بانکی پیاده سازی میشود که میتوانید به راحتی از این خدمات ارزشمند استفاده نمایید

آیا برای دریافت پکیج طلایی نیاز به ای نماد دارم ؟

خیر برای دریافت پکیج طلایی نه تنها احتیاجی به اینماد ندارید حتی بدون داشتن سایت هم میتوانید درگاه مستقیم بانکی در فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید

دریافت کد رهگیری مالیاتی الزامی است ؟

فقط  برای استفاده ازخدمات پکیج طلایی وجود کد رهگیری ثبت نام الزامی است که این الزام هم پیرو اعلام خبر اجرایی شدن قانون مالیات بر پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان از ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ است ( تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی و صاحبان مشاغل برای دریافت دستگاه‌های کارتخوان بانکی (POS) و درگاه های پرداخت اینترنتی، موظف به تشکیل پرونده مالیاتی هستند) .

نحوه انجام تسویه تراکنش های بانکی چگونه است؟

در پکیج طلایی و درگاه ها اینترنتی پیاده سازی برای کسب و کار شما پول مستقیم به حساب دریافتی از شما طبق سیکل شاپرک واریز میگردد که باتوجه به سیستم شاپرک که سیستم سراسری بانک مرکزی برای پرداخت‌های اینترنتی می‌باشد، واریز تراکنش‌ها بر روی درگاه‌های پرداخت اینترنتی روز بعد انجام می‌پذیرد و این قانون برای کلیه پذیرنده‌ها صادق است.

نحوۀ محاسبۀ کارمزدها به چه شکل است ؟

ما برای حمایت از تمامی مشتریان خود یک ماه دوره تنفس و معاف از کارمزد در نظر گرفته ایم و از روز ۳۱ ام به بعد هر تراکنشی که روی درگاه اینترنتی پیاده سازی شده شما یک درصد تا سقف ۲۹۰۰ تومان به عنوان کارمزد لحاظ میگردد .

چگونه صفحه اینترنتی کسب و کار خود را تمدید کنم ؟

همانطور که میدانید مدت زمان استفاده از صفحات اینترنتی ۶ ماه میباشد و پس از پایان آن باید نسبت به تمدید اشتراک خود مطابق با قیمت روز صفحات اینترنتی اقدام فرمایید .

امنیت تراکنش های انجام شده را چه کسی تضمین میکند ا؟
شرکت سابین تجارت آریا که یکی از شرکت های زیر مجموعه بانک ایران زمین و دارای مجوز پرداخت یاری از بانک مرکزی و شاپرک است مجری انجام تراکنش های اینترنتی است که از هر نظر قابل اطمینان است